Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepsze doświadczenie na stronie.
Więcej informacji na stronie Polityki Cookies.
Ok
Sprawdź ofertę!
Hale przemysłowe Sale konferencyjne Lokale usługowe Biura

TARGI INWESTYCYJNE MIPIM 2024 W CANNES

15.03.2024

Prezentacja oferty TSSE oraz nowoczesnej inwestycji - budowa Akceleratora Przemysłowego ARP na międzynarodowych Targach Inwestycyjnych MIPIM 2024

W dniach 12-15 marca wspólnie z Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Stalowej Woli przedstawiciele tarnobrzeskiego oddziału ARP S.A. uczestniczyli w Międzynarodowych Targach MIPIM Cannes 2024, prezentując światu potencjał Strategicznego Parku Inwestycyjnego w Stalowej Woli oraz nowoczesny budynek przemysłowo-biurowy, który został przedstawiony podczas prezentacji w polskim pawilonie dla wystawców i gości MIPIM.

Udział w tak prestiżowym wydarzeniu to nie tylko okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale przede wszystkim szansa na promocję oferty nowoczesnych powierzchni przemysłowych z zapleczem biurowym i konferencyjnym wyposażonym w najnowocześniejsze systemy multimedialne i stanowisko do tłumaczeń konferencyjnych.

Oferta Akceleratora cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród zwiedzających jak i wystawców min. najbardziej znanych międzynarodowych firm deweloperskich obecnych również na polskim rynku.