Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepsze doświadczenie na stronie.
Więcej informacji na stronie Polityki Cookies.
Ok
Sprawdź ofertę!
Hale przemysłowe Sale konferencyjne Lokale usługowe Biura

TRWAJĄ PRACE PRZY BUDOWIE AKCELERATORA

02.04.2024

Budowa nowoczesnej przestrzeni produkcyjno-biurowej - Akceleratora Przemysłowego

Trwają roboty budowlane Akceleratora Przemysłowego, nowoczesnego obiektu produkcyjno-biurowego. Prace realizowane są zgodnie z harmonogramem. Planowany termin oddania obiektu do użytkowania I kwartał 2025 r.

To wyjątkowy projekt dedykowany biznesowi, który już cieszy się zainteresowaniem najemców.

Powierzchnie produkcyjne z antresolami wyposażone w zaplecze sanitarne, socjalne i techniczne. Możliwość elastycznego podziału części produkcyjnej na ok. 12 segmentów (o powierzchni ok. 200,0-600,0 m2) oraz zagospodarowania antresol, według potrzeb przyszłych najemców.

Przestrzeń biurowa z zapleczem socjalnym, sanitarnym i technicznym. Biura stanowić będą ok. 730,0 m2.

Biura coworkingowe o łącznej powierzchni ok. 400,0 m2, kreatywne środowisko pracy i inspirujące otoczenie z dostępem do internetu oraz zapleczem socjalno-sanitarnym.

Lokale typu studio o łącznej powierzchni ok. 280,0 m2 dedykowane przedsiębiorcom o zasięgu krajowym i międzynarodowym, ze strefami pracy i relaksu.

Sale konferencyjne i wielofunkcyjne wyposażone w nowoczesne systemy audiowizualne, sprzęt do tłumaczeń konferencyjnych.

Dla obiektu planowane jest uzyskanie certyfikatu ekologicznego, co dodatkowo potwierdzi ekologiczne aspekty budynku, które na etapie użytkowania wpłyną na komfort użytkowników oraz zapewnią energooszczędne funkcjonowanie obiektu.

Budynek zaprojektowano na rzucie kwadratu z wewnętrznym dziedzińcem. Założono zachowanie części drzewostanu w centralnej i południowej części działki. Zaprojektowano dodatkowe nasadzenia drzew i roślinności. Teren wewnątrz obiektu ma pełnić funkcję wypoczynkowo-rekreacyjną i służyć wyłącznie do ruchu pieszego. Na dziedzińcu zaprojektowano zestawy wypoczynkowe wyposażone m.in. w stoliki, ławki, siedziska oraz elementy służące do ćwiczeń na świeżym powietrzu.